مکان تبلیغات شما

موضوعات

مکان تبلیغات شما

بهترین و کار آمد ترین کرک ویندوز 7 (windows seven crack)

منبع: رویان سافت www.royansoft.com

به یقین یکی ازناراحتی های عزیزانی که Windows 7 نصب کرده اند فعال سازی و استفاده ی مادام العمر از این ویندوز می باشد. به همین دلیل یکی از بهترین کرک از انواع مختلف کرک های موجود را برای شما انتخاب کرده ام و البته تست کردم و سپس به شما عزیزا معرفی نمود  مطمئن باشید که حتما ویندوز سون شما کرک خواهد شد. فقط کافیست شما کاربر عزیز با استفاده از این کرک ها و تنها با چند کلیک ساده ویندوز خود را فعال کنید.

read more

دسته بندی: ویندوز هفت
انتشار در 11/09/07
 
8233 بازدید 9 دیدگاه

دانلود 17 نوع کرک ویندوز 7 برای فعال سازی و استفاده مادام العمر

منبع: رویان سافت www.royansoft.com

به یقین یکی ازناراحتی های عزیزانی که Windows 7 نصب کرده اند فعال سازی و استفاده ی مادام العمر از این ویندوز می باشد. به همین دلیل 17 نوع کرک مختلف این ویندوز را در یک فایل برای شما جمع آوری کرده و محیای دانلود کرده ایم که اگر کرکی کار نکرد دیگری را امتحان کنید و مطمئن باشید که حتما ویندوز سون شما کرک خواهد شد. فقط کافیست شما کاربر عزیز با استفاده از این کرک ها و تنها با چند کلیک ساده ویندوز خود را فعال کنید. البته در بعضی از این کرک ها و در فایل تکست کنار آن توضیحات لازم قرار گرفته است که می توانید آن را هم مطالعه فرمایید.

read more

دسته بندی: ویندوز هفت
انتشار در 10/08/24
 
4841 بازدید 2 دیدگاه

دانلود رایگان ویندوز هفت نسخه ویژه بازاریابی – Windows 7 Build 7600

Windows-7-Build-7600

این هم آخرین نسخه از ویندوز شرکت ماکروسافت که با برطرف شدن مشکلات آماده ی دانلود برای کاربران می باشد که سایت رویان سافت آن را تقدیم به تمام ایرانیان و مشتاقان می کند.

تعدادی از ویژگی های قابل ذکر ویندوز ۷ در یک نگاه :

 • ویژگی های ظاهری جدید همچون Windows Aero به مراتب پیشرفته تر و زیباتر.
 • Taskbar بسیار پویا با قابلیت های منحصر به فرد جدید که از حالت یک نوار ساده خارج شده است و عمده ترین تغییر خود را از ویندوز ۹۵ تا ویستا در این ویندوز  کرده است.
 • بهره مندی از Windows Media Player 12 ، Internet Explorer 8 و Direct X 11 .0 !
 • ویژگی های متعدد مدیریتی پنجره ها و کلید های میانبر متعدد و جدید برای ویندوز ۷ .
 • ویژگی های متعدد مالتی مدیا و سینمای خانگی به همراه پشتیبانی سیستم عامل از اکثر فرمتهای رایج صوتی و تصویری و حتی High Definition !
 • سرعت بالای Boot سیستم و بالا آمدن سریع آن در قیاس با ویندوز ویستا !
 • بهبود چشمگیر ویندوز در زمینه Touch Input و همچنین Speech Recognition !
 • پشتیبانی عالی از CPU های چند هسته ای و حتی پشتیبانی همزمان از دو کارت گرافیک از دو کمپانی مختلف روی یک سیستم.
 • نسخه جدید و تغییر یافته تمامی نرم افزارهای درونی ویندوز از جمله Paint و Wordpad و …
 • و … .

برای قانونی کردن ویندوز ۷ به این مطلب مراجعه کنید.

read more

دسته بندی: ویندوز ، ویندوز هفت
انتشار در 09/09/09
 
6362 بازدید بدون دیدگاه

دانلود جدیدترین نسخه ویندوز هفت – Windows 7 Build 7264 x86 ISO

www.royansoft.com

امروزه تقریبا تمامی کاربران رایانه سیری ازتکامل سیستم عامل ها رامی دانند به عنوان مثال پس از داس به ترتیب انواع مختلفی ازویندوز به بازار آمد اما امروز سایت رویان سافت ویندوز جدیدی را به شما عزیزان معرفی می کند. Windows 7 تازه ترين نسخه ويندوز است. مايکروسافت به طور عمومي تاريخ عرضه نسخه نهايي این ويندوز را دراواخر سال 2009 اعلام کرد. اين نسخه هفتمين نسل از سيستم عامل ويندوز مي‌باشد به همين دليل نام آن را ويندوز هفت گذاشته‌اند.

شرکت مايکروسافت، این ويندوز را در کنفرانس طراحان حرفه‌اي و کنفرانس مهندسي سخت‌افزار ويندوز نمايش خواهد داد و عرضه نسخه آزمايشي بتاي اين سيستم عامل براي ماه دسامبر برنامه‌ريزي شده‌است. در حاليکه تنها جزئيات معدودي از ويژگي‌هاي نسخه آينده سيستم عامل ويندوز فاش شده‌است مي‌توان مطمئن بود که این Windows در دو نگارش متفاوت 32 بيتي و 64 بيتي ارائه شود. گفته مي‌شود که اين نسخه نيز مانند نسخه‌هاي پيشين خانواده ويندوز بطور برنامه ريزي شده و جدول زماني قابل پيشگويي عرضه شود.

تنها امکانات ويندوز هفت براي کاربر نهايي که تاکنون تبليغ شده رابط کاربري چند لمسي آن است که از حرکات چند انگشت در ويندوز پشتيباني مي‌کند و تعامل کاربر تمامي برنامه‌ها را در صورتي که بخواهد از آن‌ها استفاده کند، بهبود مي‌بخشد. به عنوان مثال کاربر مي‌تواند يک پيانوي مجازي را با لمس کليدهاي مجازي برروي صفحه اجرا کند، به سادگي عکس‌ها را برروي صفحه درج کرده، عکس‌ها را با دو انگشت چرخانده و بر روي آن‌ها زوم کند؛ اين ويژگي‌ها در جريان کنفرانسي در ماه مي (اردیبهشت)‌توسط مايکروسافت معرفي شدند.

شایان ذکر است که نسخه آتي سيستم عامل ويندوز پيش از اين با اسم رمز پروژه‌اي Vienna و Blackcomb معرفي شده بود که اخيرا مايکروسافت با تغيير آن به Windows 7 اظهار کرده‌است که مشخصات بيشتر پيرامون نامگذاري نهايي اين سيستم عامل هم‌زمان با عرضه نسخه تجاري آن به شرکت‌ها اعلام خواهد شد.

براي قانوني کردن ويندوز 7 به این مطلب مراجعه کنید.

تعدادي از ويژگي هاي قابل ذکر ويندوز 7 در يک نگاه :

 • ويژگي هاي ظاهري جديد همچون Windows Aero به مراتب پيشرفته تر و زيباتر.
 • Taskbar بسيار پويا با قابليت هاي منحصر به فرد جديد که از حالت يک نوار ساده خارج شده است و عمده ترين تغيير خود را از ويندوز 95 تا ويستا در این ويندوز  کرده است.
 • بهره مندي از Windows Media Player 12 ، Internet Explorer 8 و Direct X 11 .0 !
 • ويژگي هاي متعدد مديريتي پنجره ها و کليد هاي ميانبر متعدد و جديد براي ويندوز 7 .
 • ويژگي هاي متعدد مالتي مديا و سينماي خانگي به همراه پشتيباني سيستم عامل از اکثر فرمتهاي رايج صوتي و تصويري و حتي High Definition !
 • سرعت بالاي Boot سيستم و بالا آمدن سريع آن در قياس با ويندوز ويستا !
 • بهبود چشمگير ويندوز در زمينه Touch Input و همچنين Speech Recognition !
 • پشتيباني عالي از CPU هاي چند هسته اي و حتي پشتيباني همزمان از دو کارت گرافيک از دو کمپاني مختلف روي يک سيستم.
 • نسخه جديد و تغيير يافته تمامي نرم افزارهاي دروني ويندوز از جمله Paint و Wordpad و …
 • و … .

read more

دسته بندی: سیستم عامل ، ویندوز ، ویندوز هفت
انتشار در 09/07/18
 
6523 بازدید بدون دیدگاه


Royansoft™ | طراحان: محمد جواد شریعتی و مسلم گنجی | RSS XML