مکان تبلیغات شما

موضوعات

مکان تبلیغات شما

بهبود و استفاده بهتر از حافظه رم در ویندوز – Free Magic Memory Optimizer 8.2

Free_Magic_Memory_Optimizer

نرم افزار Magic Memory Optimizer ابزار بسیار منحصر به فرد در  زمینه بهینه سازی حافظه ویندوز می باشد. حافظه، ارزشمندترین منبع بر روی سیستم است و هنگامی که این حافظه کم شود سیستم به خوبی نمی تواند مدیریت اطلاعات دریافتی را انجام دهد پس در نتیجه سرعت کامپیوتر را به شدت پایین می آورد و یا حتی هنگ می کند. معمولا ویندوز به خودی خود، مدیریت لازم برای حافظه را به خوبی انجام نمی دهد و با گذشت زمان، این دیگر مهم نیست که شما چه مقدار حافظه دارید، ویندوز به آرامی حافظه را از دست می دهد و شما را به یک وضعیت بحرانی هدایت می کند. با تنظیم کردن این نرم افزار می توانید موتور ویندوز خود را نیز تنظیم کنید و از آن نهایت استفاده را ببرید. این نرم افزار قبل از آنکه سیستم شما قفل کند و شما را دچار مشکل سازد به کمکتان آمده و فضاهای خالی رم را برای استفاده پاک سازی می کند.

ویژگی های نرم افزار:

 • بهبود زمان پاسخگویی سیستم.
 • Defrag حافظه در پس زمینه
 • بهینه سازی رم بعد از پایان کار هر نرم افزار.
 • نشان دادن حافظه در دسترس و اشغال شده.
 • فشرده سازی و آزادسازی اتوماتیک حافظه.
 • نظارت بر سیستم و جلوگیری از قفل شدن سیستم.
 • اجرای خودکار و انجام عملیات بهینه سازی به صورت مخفی.
 • تنظیم اولویت استفاده از CPU به صورت اتوماتیک.
 • به صورت مستمر با عادت کاربر در نحوه استفاده از حافظه آشنا می شود و یاد می گیرد.
 • به صورت مکرر نرم افزار های در حال استفاده را تشخیص داده و آنالیز می کند.
 • رایگان بودن.
 • و…

read more

دسته بندی: ابزار های بهبود ویندوز
انتشار در ۸۹/۱۲/۰۷
 
2529 بازدید یک دیدگاه

بهینه ساز قدرتمند برای سیستم عامل ویندوز – Acelogix Ace Utilities v5.2.3.472

Acelogix Ace Utilities

Ace Utilities مجموعه ای از ابزار های بهینه سازی ویندوز می باشد. با کمک این نرم افزار می توانید کارایی و سرعت سیستم خود را بالا برده و از آن لذت ببرید. در ادامه شما را با بخش های مختلف نرم افزار آشنا می کنیم.

بخش حذف فایل های بیهوده (Remove Junk Files):
این ابزار شما را جهت حذف فایل های بیهوده یاری می کند. فایلهای بیهوده تقریبا توسط تمامی برنامه های نصب شده بر روی ویندوز ایجاد می شوند. در حالت ایده آل ،فایلهایی که در وهله اول توسط برنامه ایجاد می شوند در پایان نصب حذف می شوند. اما سخن از فایلهائی است که توسط برنامه ها در طی مدتی ایجاد می شوند و شما از آنها بی خبر هستید. این فایلها به مرور زمان بر روی سیستم شما  تجمع کرده و گاهی حجم آنها به بیش از صدها مگابایت می رسد. این گونه فایل ها کاهش چشمگیری در عملکرد سیستم دارند و فضای دیسک سخت افزاری شما را نیز اشغال کرده و باعث قفل کردن سیستم می شوند.

بخش بهینه سازی ریجستر (Clean system Registry):
رجیستری، یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین بخش‌های ویندوز است. این بخش، نقشی کلیدی در پیکربندی و کنترل سیستم‌عامل ایفا کرده و همچون انباره‌ ای است که تنظیمات کلیِ سیستم (اعم از نرم‌افزاری و سخت‌افزاری) و تنظیمات خاصِ هر کاربر را در خود جای می‌دهد. با گذشت زمان رجیستر با اطلاعات منسوخ و نامعتبر از بین میرود و چنین داده های در نهایت باعث کاهش کارائی سیستم می شوند. ابزار Clean system Registry می تواند با حذف فایل های بیهوده در رجستر از کاهش کارایی آن جلوگیری کند.

بخش حذف فایل های تکراری (Find Duplicate Files):
یکی دیگر از بخشهای این نرم افزار حذف فایلهای تکراری و تکثیر یافته است. پرونده های تکراری بر روی سیستم شما می تواند باعث هدر رفتن فضای هارد دیسک شما بشود. امکان دارد که شما همین فایل ها را بر روی سیستم خود نصب داشته باشید و یا اینکه آنها را در محل های مختلفی کپی کرده و یا دانلود کرده باشید ولی خبر نداشته باشید. بخش حذف فایلهای تکثیر شده به راحتی می تواند این فایلهای تکثیر شده را پیدا و حذف کنید.

بخش مدیریت شروع خودکار Ace Utilities:
این بخش شما را قادر می کند تا برنامه هائی را که بصورت خودکار از طریق رجیستری ، StartUp و یا فایل win.ini اجرا می شوند را سازماندهی کنید. این کار باعث می شوند تا از اجرای جاسوس افزارها ، تروجان ها ، ویروسها و دیگر برنامه های مخرب بصورت خودکار جلوگیری کنید. همچنین باعث می شود تا ویندوز شما چندین برابر سریعتر عمل کنید. شما همچنین می توانید پوشه های خالی موجود در سیستمتان را پاک کنید.

ویژگی های برنامه:

 • قابلیت دو سبک  expert و normal.
 • رابط کاربری دوستانه , با ثبات و ایمن.
 • حذف واقعی فایل های دوگانه سیستم.
 • پاک کننده پیشرفته فایل های بیهوده رجیستر ویندوز.
 • تعمیر منوی استارت و میانبرهای نامعتبر دسک تاپ.
 • عزل کامل برنامه های کاربردی بدون گذاشتن هیچ گونه رد پایی.
 • پاک سازی فایل های آشغال , موقتی و منسوخ هارد دیسک به توسط disk cleaner.
 • کنترل برنامه های کاربردی که با ویندوز به طور خودکار اجرا می شوند از طریق startup organizer.
 • پاک سازی سابقه مرورگر اینترنت , برنامه های کاربردی , حافظه واسطه , فایل های موقتی , کوکی ها و …
 • لود شدن سریع تر ویندوز.
 • بازیابی فضای هارد دیسک.
 • تعمیر حتمی خطاهای برنامه های کاربردی.
 • محافظت از هنگ های مکرر برنامه ها.
 • محافظت از حریم , خلوت خصوصی و امنیت شما.
 • اجرای برنامه ها به روانی و راحتی هر چه تمام تر.
 • بهینه سازی , افزایش سرعت و پاک سازی سیستم.
 • مسدود نمودن اسپای ویر , تروجان و صفحات خود بازشوی تبلیغاتی.
 • بدون نیاز به صرف وقت طولانی برای بهینه سازی , افزایش کارایی و سرعت سیستم.

read more

دسته بندی: ابزار های بهبود ویندوز
انتشار در ۸۹/۰۹/۰۸
 
2686 بازدید بدون دیدگاه

بهینه سازی و افزایش سرعت بازی ها – GameGain 2.9.20.2010

GameGain_2.9.20.2010

GameGain نرم افزاری قدرتمند جهت بهینه ساز رایانه با عملکرد افزایش سرعت کامپیوتر و از بین برنده هر چیز کوچکی که باعث کاهش سرعت کارایی کامپیوتر شده است. این ابزار به شما در اجرای سریع تر بازی ها کمک می کند و یکی از اولین و جامع ترین محصولات افزایش کارایی بازی در کامپیوتر می باشد. با استفاده از این برنامه شما در بهینه سازی اجرای بازی ها، تغییرات در ویندوز و استفاده از حافظه، اولویت برنامه های پردازنده و دسترسی به هارد دیسک کمک خواهید کرد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار GameGain:

 • تغییر مستقیم رجیستری و فایل های سیستمی برای بالا بردن کارایی حافظه، ترسیم صفحه، انیمیشن ها، سرعت Refresh و سرعت CPU.
 • سازگار کردن اتوماتیک تنظیمات و تغییر تنظیمات نرم افزار های موجود بر پایه خصوصیات کامپیوتر و به حداقل رساندن خطاهای احتمالی سیستم.
 • تحلیل عمیق سیستم و خصیصه های تشخیصی برای یافتن و تعمیر هر مشکل ایجاد شده که ممکن است در کارایی سیستم تاثر گذاشته باشد.
 • نرم افزاری پیشرفته در زمینه over clocking برای بالا بردن کارایی حافظه و CPU.
 • واسط کاربری ساده و قابل درک که به راحتی قابل تنظیم می باشد.

read more

دسته بندی: ابزار های بهبود ویندوز
انتشار در ۸۹/۰۷/۱۰
 
2359 بازدید یک دیدگاه

افزایش سرعت لود شدن و بالا آمدن سیستم عامل ویندوز – Startup Faster! 3.3

StartupFaster_3.3.66

تعجبی نیست که بعد از مدتی مشاهده خواهید کرد که سرعت بالا آمدن و پردازش ویندوز کند و خیلی کم شده است. بعد از مدتی برنامه هایی در Startup ویندوز جمع خواهند شد که در سرعت بالا آمدن ویندوز دخالت شدیدی خواهند داشت. مهمترین و حساس ترین بخشی که مستقیم بر سرعت اجرای ویندوز و بالا آمدن آن تاثیر بسیاری دارد Startup ویندوز می باشد.
Startup Faster برای مدیریت تمامی اعمال و برنامه های در حال اجرا در قسمت Startp ویندوز می باشد که با جدیدترین متد ها به کمک هارد دیسک شما خواهد آمد و از هنگ کردن ناگهانی جلوگیری می کند.

شما به وسیله این نرم افزار به راحتی می توانید لیستی از ابزارهای در حال اجرا در ویندوز را مشاهده کنید که هنگام بالا آمدن ویندوز اجرا می شوند. اما باید توجه کرد که  در اکثر مواقع چیزی نباید از کار بیافتد وفقط می بایست جای آنها در لیست به ترتیب الویت قرار گیرد و نظمی که در بالا آمدن ویندوز هست حفظ بشود. این بخش بر اساس تجربیات و میل کاربر استفاده می شود. با فن آوری جدید SmartBoot در این نرم افزار به شما کمک خواهد شد که در تمامی مراحل اجرا شدن ویندوز نهایت سرعت را به ارمغان آورید.
Startup Faster هزاران آزمایش را برروی رایانه های مختلف انجام داده و حالا شما هم می توانید با آزمایش این نرم افزار سرعت ویندوز خود تسریع بنماید.

و البته شما می توانید با گزینه های Enable/Disable/Delete مدیریت برنامه های در حال اجرا در لیست را کنترل کنید و به پیشنهاد سایت سازنده این نرم افزار پیشنهاد میکنیم برنامه های کوچکتر را در ابتدای لیست Startup قرار دهید که این امر در سرعت بالا آمدن ویندوز کمک شایانی دارد.

read more

دسته بندی: ابزار های بهبود ویندوز
انتشار در ۸۹/۰۶/۱۲
 
3508 بازدید بدون دیدگاه

ابزاری مناسب برای مدیریت، بهینه سازی و تعمیر سیستم عامل – Uniblue PowerSuite 2010 2.1.9.8

www.royansoft.com

بسیاری از کاربران از خرابی زیاد سیستم عامل خود سخن می گوید و به کرات به نصب ویندوز اقدام می کنند. بجز مواردی که مشکل در سخت افزار خود دارند اکثر مواقع پیش آمده که سیستم عامل ویندوز را کاربران با نصب کردن زیاد برنامه ها و بازی ها و دست کاری ریجستری خراب می کنند. ولی این بار برای شما عزیزانی که محافظ از سیستم عامل ویندوز مهم است نرم افزاری را محیای دانلود کرده ایم که نیاز شما را تا حدودی بر طرف می کند.

PowerSuite مجموعه ای فوق العاده در رابطه با مدیریت و شناسایی عیب مختلف سیستم می باشد که کاربران می توانند هرگونه مشکلی که برای رایانه آنها پیش بیاید را شناسایی و حل کنند. این نرم افزار می تواند سیستم شما را بهبود بخشید و از نصب کرات ویندوز و باز گرداندن ریجستری و پارتیشن بندی نظر شما را تغییر دهد. با بکارگیری این نرم افزار شما به راحتی می توانید از سیستم عامل خود محافظت کنید چون این برنامه به شما در نگهداری دیسک سخت افزاری، پارتیشن بندی و قالب بندی های هارد، رمزگزاری و یا پاک کردن اطلاعات شخصی که دیگران قصد کپی برداری از آن را دارند و از بین بردن جاسوس افزارهای رایانه به شما یاری رساند.
PowerSuite متشکل از دو مولفه است که اولین آن پشتیبان گیری و بازیابی به نام WinCares که این ابزار تحت ویندوز اجرا می شود و نقش بسیار حیاتی در حفاظت از کامپوتو شما دارد. این ابزار در صورت ایجاد مشکل در ریجیستر سیستم به راحتی دوباره آن را بازسازی می کند. جزء دوم، جلوگیری از Autorun شدن CD است که اتوران شدن سی دی رام به دلیل اجرای خود کار نرم افزار های سی دی رام ممکن است باعص انتشار ویرورس ها و کرم ها در رایانه شما شود.

این نرم افزار با استفاده از ابزارهای مختلف به کاربران اجازه می دهد که بتوانند در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه را برای بهینه سازی و رفع مشکلات سیستم بگیرند این نرم افزار توسط شرکت Spotmau طراحی شده و از ویژگی های متعددی در زمینه مدیریت سیستم برخوردار می باشد.این نرم افزار بهینه سازی بر روی سیستم عامل های ویندوز ۹۵, ۹۸, ME, 2000, XP, 2003, Vista و ۷ نصب و اجرا می شود.

ولی همیشه به خاطر داشته باشید که پیش گیری بهتر از درمان است و شما با داشتن یک آنتی ویروس آپدیت شده و محافظت از سیستم خود در مقابل اجرای نرم افزار های مشکوک قادر به محافظت کامل از سیستم عامل خود هستید.

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • پشتیبان گیری از اطلاعات کامپیوتر.
 • رمزگذاری فایل ها، پاک کردن فایل ها به صورت غیرقابل بازیافت.
 • مدیریت پارتیشن بندی.
 • حذف نرم افزارها به صورت کامل از سیستم.
 • مدیریت بر قسمت Startup سیستم عامل.
 • مدیریت بر بخش های امنیتی سیستم.
 • محافظت در برابر سرقت اطلاعات.
 • بازیابی کلمه عبوری که فراموش کرده اید.
 • و…

در ادامه طریقه فعال سازی و استفاده مادام از نرم افزار را آموزش می دهم.

read more

دسته بندی: ابزار های بهبود ویندوز
انتشار در ۸۹/۰۶/۱۲
 
2260 بازدید بدون دیدگاه
صفحات:


Royansoft™ | طراحان: محمد جواد شریعتی و مسلم گنجی | RSS XML