مکان تبلیغات شما

موضوعات

مکان تبلیغات شما

درایو مجازی گوگل برای استفاده از فضای اکانت جی میل – GMail Drive 1.0.16

GMail Drive

با کمک درایو مجازی گوگل می توانید از فضای اکانت Gmail خود به عنوان یک درایو مجازی در کامپیوترتان استفاده کنید. با استفاده از این نرم افزار کاربران قادر خواهند بود فایل های مورد نظر خود را در حساب Gmail خود ذخیره کرده و در هر زمان که بخواهند به آن دسترسی پیدا کنند.

این برنامه جالب یک درایو به My Computer شما اضافه می کند که با کلیک روی آن و وارد کردن یوزر و پسورد جیمیل می توانید وارد آن شوید و اگر نمی‌خواهید که با هر بار کلیک کردن روی آیکونGmail Drive یوزر و پسورد را وارد نکنید گزینه، Auto Login را علا‌مت بزنید، و دقیقاً همانند درایو های روی هارد دیسک با آن رفتار کنید یعنی می‌توانید در آن پوشه‌های متعدد بسازید، با استفاده از ویندوز اکسپلورر در آن فایل کپی کنید و … . Gmail Drive مانند دیگر درایوهای کامپیوتر به نظر می‌رسند. اما باید این مطلب را در نظر گرفت که این درایو تنها از طریق اتصال به اینترنت می تواند مورد استفاده قرار گیرد و هر چه سرعت اینترنت خوب باشد انتقال داده ها در آن بالا خواهد بود که به طور مثال در اتصال Dial-up به دلیل پایین بودن این امر انتقال اطلاعات پایین می باشد.

هنگامی که شما یک فایل در Gmail Drive کپی می‌کنید، در واقع ایمیل می‌سازید و آن را به آدرس خود ارسال می‌نمایید که این ایمیل در Inbox شما همراه با فایل‌های ضمیمه ایمیل نمایان می‌شود. برای باز کردن یکی از فایل‌های درون درایو جی‌میل، روی ایمیل مربوط به آن کلیک نمایید و بعد دانلود را کلیک کنید، آن‌گاه فایل مذکور در کامپیوتر شما دانلود می‌شود.

read more

دسته بندی: ایمیل ، اینترنت ، مدیریت فایل
انتشار در ۸۹/۰۷/۲۱
 
5312 بازدید ۳ دیدگاه

جستو جو و حذف سریع فایل های تکراری – Vistanita Duplicate Finder v3.8.4

منبع رویان سافت www.RoyanSoft.com

Vistanita Duplicate Finder شما را در پیدا کردن فایل  های تکراری که بی جهت فضای هارد را اشغال کرده اند  کمک می کند.این برنامه تک تک پوشه ها را جستوجو کرده و هرگونه فایل تکراری از نوع عکس، فیلم، آهنگ و… را پیدا کرده و برای شما لیست می کند در واقع شما کافیست محلی را که باید نرم افزار جستجو کند را مشخص کیند و پس از آن ملاحظه خواهید کرد که نرم افزار لیستی از فایل های تکراری را به همراه مشخصات کامل آن ها برای شما پیدا کرده است که هر کدام از فایل های تکراری در کنار هم قرار دارند و شما می توانید به صورت کاملآ اتوماتیک از هر کدام از فایل ها یکی را به عنوان فایل اصلی در هارد کامپیوتر خود نگه دارید و مابقی را پاک کنید.

برخی از امکانات این نرم افزار:

  • جستجوی سریع فایل های تکراری و حذف اتوماتیک آنها.
  • امکان مشاهده عکس ها و یا پخش موزیک ها و فیلم های تکراری یافت شده.
  • یافتن تصاویری که از لحاظ بصری مشابه هستند.
  • علامت گذاری اتوماتیک فایل های تکراری بر اساس پوشه، اندازه، تاریخ و غیره.
  • قابلیت بروز رسانی نرم افزار از اینترنت.
  • نمایش فضای اشغال شده از فایل های تکراری موجود در هارد پس از جستجو.
  • قابلیت انتقال فایل تکراری به محلی دیگر.
  • و…

read more

دسته بندی: مدیریت فایل
انتشار در ۸۸/۱۱/۱۰
 
3363 بازدید بدون دیدگاه


Royansoft™ | طراحان: محمد جواد شریعتی و مسلم گنجی | RSS XML