مکان تبلیغات شما

موضوعات

مکان تبلیغات شما

پلاگین طراحی سه بعدی در فتوشاپ – Electric Rain Swift 3D PS v1.0.140

Electric_Rain_Swift_3D_PS_

Swift 3D PS نام پلاگین حرفه ای فتوشاپ برای ساخت و طراحی تصاویر سه بعدی  می باشد که به کمک آن کاربران می توانند اقدام به ساخت تصاویر سه بعدی حرفه ای نمایند. در این نرم افزار ابزارهای مختلفی برای ساخت این تصاویر قرار داده شده اند که دسترسی به آن ها با توجه به نحوه طراحی و قرارگیری ابزارها در دسترس کاربر بسیار سریع می باشد. از ویژگی های موجود در این نرم افزار می توان به قابلیت هایی همچون ساخت تصاویر سه بعدی بدون پشت زمینه ، قابلیت وارد نمودن ( Import ) تصاویر مختلف به منظور استفاده در تصویر سه بعدی ، قدرت بالا در Render نمودن تصاویر ، ارائه پیش نمایش های Real Time در هنگام طراحی ، قابلیت استفاده از ابزارهای Mesh Morphing ، ابزارهای بهینه سازی تصویر و حجم آن ، ابزار بازگشتی به آخرین مرحله انجام شده ، قابلیت ذخیره سازی تصاویر خروجی در فرمت های ۳ds , html , Swf  و … اشاره داشت. این نرم افزار قدرتمند در زینه ساخت تصاویر سه بعدی محصولی از شرکت Electric Rain می باشد.

ویژگی های کلیدی نرم افزار:

  • امکان کار همزمان روی یک شی از چهار دید مختلف.
  • ساده سازی طراحی سه بعدی صحنه با استفاده از تعیین زاویه دید و نورپردازی.
  • وارد کردن فایل های وکتور دو بعدی از نرم افزار Illustrator و Flash و حجم دادن به آنها.
  • ساخت سریع متن سه بعدی از هر نوع فونت و حجم دادن به آن.
  • ساخت و حجم دادن به اشیاء و تراش دادن به وسیله ابزار قلم.

read more

دسته بندی: افزونه های گرافیکی
انتشار در ۸۹/۰۷/۲۰
 
3471 بازدید یک دیدگاه

صرف جویی در تب های اضافی در فایر فاکس – Integrated GMail

Integrated-GMail

Integrated GMail  نام یک افزونه جالب فایرفاکس است که جیمیل تان را تبدیل به یک محیط یکپارچه می کند. شما با این افزونه می توانید چندین بخش از گوگل را به طور همزمان در GMail باز کنید این بخشها شامل Notebook ، Group ، Picasa، Sites ،  News ،Portfolio ، Google reader ، Maps می شود . با این کار در حقیقت در مصرف تب و باز کردن تب های زیادی که باعث سردرگمی می شود صرفه جویی نمایید.

پس از نصب افزونه به صورت اتوماتیک دسترسی در جیمیل به محیط های Google Reader‌ و Google Calendar میسر می شود که جهت تغییر و یا اضافه کردن بخشهای مختلف می توانید با مراجعه به منوی Tools و انتخاب گزینه Add-ons‌ و انتخاب افزونه فوق و کلیک بر روی Options تغییرات خود را اعمال کنید .

» ورود به صفحه دریافت افزونه Integrated GMail

دسته بندی: افزونه های گرافیکی ، مرورگر
انتشار در ۸۸/۱۰/۲۲
 
2514 بازدید بدون دیدگاه


Royansoft™ | طراحان: محمد جواد شریعتی و مسلم گنجی | RSS XML