مکان تبلیغات شما

موضوعات

مکان تبلیغات شما

پشتیبان گیری از اطلاعات هارد دیسک، سیستم عامل و … – Acronis True Image Home 2010 v13

Acronis-True-Image-Home-2010-v13

برنامه ای قدرتمند برای تهیه پشتیبان از اطلاعات هارد دیسک، سیستم عامل Master boot و بازیابی آن در هنگام بروز نقص و از بین رفتن اطلاعات. این برنامه دارای راهنمای کامل برای تمامی مراحل پشتیبان گیری و برگرداندن اطلاعات می باشد و به همین دلیل کار با آن برای کاربران بسیار ساده است. این برنامه قابلیت برنامه ریزی برای یک بک آپ گیری خود کار در ساعات و یا رویدادهای مختلف را دارا می باشد. می توان برنامه را به گونه ای تنظیم کرد که پس از اتمام کار یک ایمیل برای شما ارسال کند تا در هر کجا که باشید از صحت و سلامت اطلاعات گرانبهای خود مطمئن شوید. از امکانات دیگر برنامه می توان با امکان اجرای یک نرم افزار خاص، قبل و بعد از عملیات بک آپ گیری و بازیابی اطلاعات اشاره نمود.

به طور مثال می توانید برنامه را به گونه ای تنظیم کنید که قبل از شروع بک آپ گیری،  یک آنتی ویروس را برای چک کردن اطلاعات و پس از گرفتن بک آپ، یک برنامه دیگر را برای تست و مقایسه صحت بک آپ گیری تهیه شده را اجرا کند. پشتیبانی از پردازنده های دو هسته ای ۶۴ بیتی، ساخت دیسک بوت خود اجرای بک آپ برای بازگرداندن اطلاعات در محیط داس، امکان ذخیره بک آپ بر روی انواع سخت افزارها از جمله: Direct Attached Storage (DAS), Network Attached Storage (NAS), Storage Area Networks   (SAN), Redundant Arrays of Independent Disks (RAID) devices, tapes, USB ، IEEE-1394 (FireWire) compliant storage devices, CDs, DVDs, removable drives ،Floppy, Zip,  shared storag و… کار با این برنامه بسیار ساده بوده و فقط با چند کلیک می توانید در مدت زمان کوتاهی، از تمامی اطلاعات خود پشتیبان تهیه کنید. به طور کلی این برنامه دارای چند بخش و قابلیت است که در زیر به آنها اشاره می شود.

بخش Backup and Restore: توسط این بخش و همانطوری که در بالا گفته شد، می توانید اقدام به بک آپ گیری و ساخت پشتیبان از اطلاعات یک درایو کنید تا در مواقع اضطرای (خراب شدن ویندوز، ویروسی شدن ویندوز، پاک شدن تصادفی اطلاعات و …) اقدام به بازگرداندن آنها کنید.
بخش  Try&Decide: توسط ابزار موجود در این بخش می توانید یک محیط موقتی در هارد دیسک خود ایجاد کنید تا کلیه برنامه ها، نرم افزارها و یا تغییراتی که در ویندوز اعمال می کند  در آن ذخیره شود و در صورت بروز هر گونه مشکل از قبیل ناسازگاری برنامه های نصب شده با ویندوز، خراب شدن فایل های سیستمی، بهم خوردن تنظیمات رجیستری و … کلیه تغییرات به وضعیت سالم و ثبت شده قبلی برگردد.
بخش Disk Utilities: توسط این بخش می توانید محتویات یک هارد دیسک را به صورت کامل و مطمئن بر روی یک هارد دیسک دیگر کپی کرده و سپس آن را به صورت غیر قابل بازیابی فرمت کنید (این بخش برای افرادی که قصد فروش هارد دیسک خود به دیگران را دارند مفید است)
بخش Management Tools: بخش مدیریت نرم افزار (چندان ضروی و کاربردی نمی باشد).

از کاربردهای این برنامه برای کاربران غیر حرفه ای می توان به امکان تهیه پشتیبان از ویندوز اشاره نمود. شما می توانید پس از نصب ویندوز، درایوها و برنامه های پر کاربرد و ضروری، یک بک آپ از آنها بگیرید و بر روی هارد و یا CD و DVD ذخیره کنید تا در هنگام بروز مشکل، بجای نصب مجدد ویندوز تمامی داریوها و برنامه های خود که کاری زمان بر و طاقت فرسا می باشد از بک آپ تهیه شده استفاده و همه چیز را با سرعت بالا به حالت اول برگردانید. این کار به خصوص برای کسانی که به تازگی با رایانه آشنا شده و اطلاعت کافی در مورد نحوه نصب ویندوز و درایوها ندارند و در صورت بروز هرگونه مشکل، ناچاراً به افراد دیگر مراجعه و هزینه نسبتاً زیادی برای نصب مجدد ویندوز می پردازند بسیار مفید می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار:

 • پشتیبان گیری از کلیه فایل های ویدئویی، تصاویر، فایل های صوتی و ایمیل های شما
 • قابلیت محافظت از نرم افزار های نصب شده
 • امکان پشتیبان گیری آسان و سریع  تنها با فشردن یک کلیک
 • قابلیت جستجو بر اساس نام فایل ها و محتوای درونی آنها
 • امکان تنظیم زمان پشتیبان گیری به صورت خود کار
 • قابلیت گرفتن نسخه پشتیبان به صورت هوشمند مثلا موقعی که کاربر سیستم را خاموش یا log Off می نماید
 • قابلیت اعمال پوسته ویستا به نرم افزار
 • قابلیت پشتیبان گیری اطلاعات بروی پارتیشن مخفی هارد دیسک و دسترسی به آن در هنگام باز آوری
 • سازگار کامل با ویندوز ویستا
 • و…

توجه:
این نرم افزار برای نصب و اجراء به برنامه Microsoft .NET Framework نیاز دارد. در صورتی که این برنامه را در سیستم خود نصب نکرده اید، می توانید از گروه Windows Update Tools آن را نصب کنید

read more

دسته بندی: پشتیبانی گیری
انتشار در ۸۹/۰۷/۱۰
 
3702 بازدید بدون دیدگاه

پشتیبان و پشتیبان گیری سریع و هوشمندانه – SyncBackPro 5.6.0.36

SyncBackPro.jpg

SyncBackPro نرم افزار کاربردی با محیط کاربری بسیار آسان در ضمینه پشتیبان گیری اطلاعات و هماهنگ کردن آنهاست. با این نرم افزار که جزء نرم افزار های معروف جهانی  قرار گرفته  قادر خواهید بود تا فایل ها و پوشه هایی که قبلا در یک درایو از آنها پشتیبان گرفته اید را همسان سازدی کنید. یعنی با داشتن یک بکاپ از اطلاعات  در زمان های گذشته و شناساندن آن به نرم افزار اطلاعات جدید را در داخل فایل بک آپ بروز رسانی کنید. البته محبوبیت این نرم افزار را می توان از ادعای دانلود بیش از دو میلیون بار دانلود متوجه شد.

ویژگیهای این نرم افزار :

 • زمانبدنی خودکار برای انجام امور پشتیبان گیری.
 • پشتیبانگیری سریع و همسان سازی هوشمندانه.
 • کارکردن با تعداد نامحدود فایل.
 • قابلیت کار با ftp و سرویس های آنلاین.
 • قابلیت شخصی سازی.
 • کپی کردن فایلهای بک آپ گیری شده در ویندوزهای مختلف XP،Vista،۲۰۰۳،۲۰۰۸٫
 • و … .

read more

دسته بندی: پشتیبانی گیری
انتشار در ۸۸/۰۶/۲۵
 
2053 بازدید بدون دیدگاه


Royansoft™ | طراحان: محمد جواد شریعتی و مسلم گنجی | RSS XML