مکان تبلیغات شما

موضوعات

مکان تبلیغات شما

نرم افزاری حرفه ای برای ساخت انیمیشن های گیف – AZ Paint & Animated GIF Editor 6.7.0

منبع: رویان سافت www.royansoft.com

AZ Paint & Animated GIF Editor برنامه ای برای ساخت و طراحی انیمیشن با فرمت GIF می باشد. این برنامه می تواند از فایل های با فرمت  BMP ,JPG ,GIF ,tIFF TGA ,PCX ,WMF ,EMF  پشتیبانی کند.

شما با استفاده از برنامه AZ Paint & Animated GIF Editor می توانید به راحتی انیمیشن های با فرمت GIF طراحی و از طراحی خود لذت ببرید. این نرم افزار با حجم کمی که دارد از قابلیت های بسیار بالای برخوردار می باشد که می تواند شما را در یک طراحی بسیار حرفه ای یار کند.

توجه: جهت کرک کردن نرم افزار فایل Pref23.D1l موجود در پوشه کرک در فایل فشرده را در محل نصب ویندوز در پوشه  C:\windows. سپس فایل AZlib.drv را در محل نصب برنامه کپی فرمایید. و اگر از شما کلید و یا لایسنسی خواست از  syk071c  و  ۲۷۹۵۸۲۷۱ استفاده کنید.

لینک دانلود - با حجم 3.85 مگابایت
لینک کمکی دانلود - یک نسخه کپی از فایل در مواقع خرابی لینک دانلود
پسورد فایل : www.royansoft.com سایت سازنده
لینک منبع تصویری از محیط نرم افزار

توجه: پس از اتمام دانلود، به کمک نرم افزار WinRar فايل را از حالت فشرده خارج کنید.

دسته بندی: انیمیشن
انتشار در ۸۹/۰۲/۰۷
مطلب قبلی »
مطلب بعدی »

مطالب مرتبط:

نظر شما چیست؟

*

۱-
روژ نیوز
چهارشنبه ۱۳۸۹/۰۲/۰۸
۱۲:۰۲

یک شبی مجنون نمازش را شکست/بی وضو در کوچه لیلی نشست/عشق آن شب مست مستش کرده بود/فارغ از جام الستش کرده بود/ گفت یارب ازچه خوارم کرده ای؟بر صلیب عشق دارم کرده ای/ خسته ام زین عشق دلخونم مکن/ من که مجنونم،تو مجنونم مکن/مرد این بازیچه دیگر نیستم/این توو لیلای تو، من نیستم/ گفت ای دیوانه،لیلایت منم/در رگ پیداو پنهانت منم/سالها با جور لیلا ساختی، من کنارت بودم و نشناختی.

۲-
علی مهربان
جمعه ۱۳۸۹/۰۲/۱۰
۲۰:۰۲

با سلام ممنونم که سر زدید و سایت زیبایتان را به من معرفی کردید نرم افزارها هم بسیار قابل استفاده اند متشکرمRoyansoft™ | طراحان: محمد جواد شریعتی و مسلم گنجی | RSS XML